zestaw herbat w pudełku

Zestaw herbat w pudełku

Herbata jest najczęściej serwowanym napojem w restauracjach – obok kawy, wody mineralnej, napojów gazowanych i soków owocowo-warzywnych. Jeżeli restauracja oferuje klientom przynajmniej kilka rodzajów herbat, zazwyczaj eksponuje je tak, aby każdy mógł sam dokonać wyboru tej, którą najbardziej lubi. Np. poprzez zestaw herbat w pudełku.

Gdzie prezentowane są herbaty

Na ladzie najczęściej pojawia się zestaw herbat w pudełku. W każdej przegródce jest inna odmiana. Można łatwo przeczytać jej nazwę i wskazać osobie obsługującej, że klient jest zdecydowany na tę, a nie na inną. Przyspiesza to dokonanie wyboru i obsługę.

Innym wygodnym rozwiązaniem jest zestaw herbat w skrzynce.  Skrzynka bywa wystawiona tak, aby klient sam mógł sięgnąć po wybraną herbatę. To jeszcze bardziej usprawnia obsługę. Skrzynka może stać na ladzie lub zostaje umieszczona na specjalnym stojaku. Pozwala to także na łatwiejszy wybór, jeśli gość restauracji sięga po kolejny napój.

Herbata czarna

Dosyć często wybieraną przez klientów restauracji herbatą, jest herbata czarna. Ma ona jednak tyle odmian, że może zajmować całą jedną skrzynkę z herbatami. Umożliwia to poznanie nowych smaków, najlepiej komponujących się z zamówionym przez klienta daniem. Niektórzy cenią możliwość wyboru spośród wielu smaków. Są ciekawi nowości, a nie zawsze chcą ryzykować zakup całego, dużego opakowania.
Wielu ludzi chodzi do restauracji w towarzystwie rodziny lub znajomych, a rzadziej sami. Zazwyczaj w grupie ludzi każdy ma swoje własne preferencje co do smaków i odmian herbat. W restauracji cała grupa ma szansę napić się swojej ulubionej herbaty, mając nawet zróżnicowane gusta.

Herbata zielona

Wśród klientów restauracji zdarzają się ludzie, dla których podstawowym napojem jest herbata zielona. Są restauracje oferujące całe zestawy takiej herbaty z różnymi dodatkami smakowymi. Odpowiednie pudełka i skrzynki pozwalają na ich właściwą ekspozycję i ułatwiają klientom dokonanie właściwego wyboru bez angażowania obsługi restauracji.